TEKNOHELL.COM (Hizmetlerimiz..)

Profesyonel Çözümler!

- İstek ve Gereksinimlerinizi gelin beraber tesbit edelim. Size uygun en iyi hizmeti, en uygun fiyata sağliyalim.Sizde, kendinize ve asıl ilgilenmeniz gereken işinize vakit ayırın. Bırakın gerisini biz halledelim. Çünki yıllardır böyle yapıyoruz!.


Web Hosting

Güçlü altyapıya sahip bir verimerkezi. Buraya konumlandırılmış Intel Quard Core Xeon sunucular. 7-Gün 24 Saat erişilebilirliği işte böyle sağlıyoruz!

Reseller Hosting

Birçok websiteniz var. Fiyat kadar, kalite de sizin için önemli. Bayi Hosting hizmetimiz ile, ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılıyoruz! Güçlü Linux sunucular .

Backup

Verilerin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Sağadığımız yedekleme hizmetimiz ile, verilerinizi en iyi ve doğru şekilde yedekliyoruz...


Dedicated Server

Yüksek bağlantı hızına sahip Kiralık Sunucu çözümlerimiz, yatırım maliyetinizi en aza indiriyor! 24 Saat erişilebilir, 100Mbps standart port ve ihtiyacınıza en uygun donanım çeşitliliği...

Managed Server

Bir sunucu düşünün... Tüm güncelleme, yedekleme, güvenlik ve bakım hizmetleri tarafımızdan yapılıyor. Tamamen Sorunsuz!. Size ise, profesyonel bir hizmetin keyfini çıkarmak kalıyor!

Server Management

Bir verimerkezinde sunucunuz mu var? Profesyonel yönetim hizmeti ile ihtiyacınız olan tüm bakım, güncelleme ve güvenlik hizmetini biz yapıyor, istekleriniz doğrultusunda raporluyoruz.


İnternet hizmetlerinde ki kalite; performans ve kaliteden ödün vermeden çalışabilmeyi gerektirir.

Yaptığımız ve yapacağımız tüm işler, bu konudaki tecrübemiz ve farkındalığımız sayesinde en iyi duruma geliyor.

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet
11 / 14 / 09  |  design, html

Lorem ipsum dolor sit amet contetur adipisicing elit, tempor incidi...

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet
11 / 14 / 09  |  design, html

Lorem ipsum dolor sit amet contetur adipisicing elit...

*Iletisim Kurun;
  • info@teknohell.com
  • 933 Hornby Street
  • Vancouver, BC, Canada
*Mikro Blog (Twitter) ;

"Yeni Türkçe web sayfamız tamamlanmak üzre. Son çalışmalar, düzenlemeler yapılıyor. Bekleyin! " 2hrs ago

TEKNOHELL.COM - Professional Internet Services Provider. © 2010   |  Sorunuz mu var ? Tıklayın. Destek ekibimize ulaşın!.